• DOLAR
  5,3412
  % 0,01
 • EURO
  6,0832
  % -0,11
 • ALTIN
  212,6298
  % -0,01
 • BIST
  92.827,29
  % -1,22
Ojeyi Hızlı Kurutma En Pratik Yolları

Ojeyi Hızlı Kurutma En Pratik Yolları

Ojeyi Hızlı Kurutma En Pratik Yolları


Ojeyi hızlı kurutma yolları
,biz kadınlar süslenip püslenip gezmeye gitmeyi çok severiz.  Cildimize makyaj yaptığımız kadar tırnaklarımızı da renklendirmeye bayılırız. Fakat tırnaklarımızdaki ojeyi kurutmak sürmek kadar kolay değil. Tırnaklara ojeyi sürdükten sonraki kurutma işlemi her kadının ortak sorunu. Artık ojelerinizi hızlıca kurutabileceksiniz. Ojeyi hızlı kurutma yöntemlerini deneyerek işinizi kolaylaştırın. “Ojemi Nasıl Hızlı Kuruturum?” Ojeyi Kurutmanın 5 Pratik Yöntemi. Ojenin Çabucak Kurumasını Sağlayabilirsiniz. Ojeyi Nasıl Kolay Kuruturum? Hızlı Oje Kurutma. Oje Kurutma Yöntemleri Nelerdir? Ojenin Hızlı Kuruması İçin Püf Noktalar. Çabuk Kuruyan Ojeler. Ojelerin Hızlı Kurumasını Sağlamak. Ojenin Çabuk Kuruması İçin. Oje Nasıl Çabuk Kurur? En Hızlı Oje Kurutma Yöntemleri. Hızlı Oje Kurutma Yolları. 5 Dakikada Oje Kurutmak. Ojenin Hızlı Kuruması. En Hızlı Oje Kurutma Yolları. 1 Dakikada Kuruyan Ojeler. Hızlı Kuruyan Ojeler. Pratik Oje Kurutma. Tırnak Cilası Nasıl Hızlı Kurur? Oje Kurutucular Nelerdir? Oje Kurutucu Spreyler

Fön Makinesi (Saç Kurutma Makinesi) İle Oje Kurutma

Ojeyi Hızlı Kurutma En Pratik Yolları1
Ojeyi Hızlı Kurutma En Pratik Yolları1

Fön makinesiyle ojenizi kuruturken ihtiyacınız olan tek şey saçınızı kuruturken kullandığınız fön makinesi. Fön makinenizin ayarını en düşük hatta soğuk hava üfleyecek duruma getirin. Tırnaklarınıza sürdüğünüz ojelerin üzerine tutun. Burada dikkat etmeniz gereken şey fön makinenizin soğuk üfler derecede olması. 5 dakikada ojeniz kuruyacaktır.

 

Su Ve Buz İle Oje Kurutma

Ojeyi Hızlı Kurutma En Pratik Yolları2
Ojeyi Hızlı Kurutma En Pratik Yolları2

Su ve buz ile oje kuruturken, ojelerinizi hızlı kurutmak için ihtiyacınız olan tek şey buz ve su. Parmaklarınız kolaylıkla sokacağınız bir kabın içerisine, 5-6 tane buz atın ardından su ilave edin. Ellerinizi bu suyun içine sokun 1-2 dakika bekleyin. Ojeniz çabucak kuruyacak.

Buz Dolabında Oje Kurutma

Ojeyi Hızlı Kurutma En Pratik Yolları3
Ojeyi Hızlı Kurutma En Pratik Yolları3

Buzdolabınızda ojenizi kurutabilirsiniz, ojenizi hızlı kurutmak için buzdolabınızın derin dondurucu bölümüne elinizi bir müddet bekletmek olacaktır. Kısa sürede ojelerinizin kurumuş olduğunu göreceksiniz.

Hızlı Kuruyan Ojeler

 

Hızlı kuruyan ojeler, oje seçerken hızlı kuruma özelliğinin olmasına dikkat edin. Hızlı kuruma özelliğine sahip ojeler diğer ojelere göre daha hızlı kurur. Hızlı kuruyan ojeler ayrıca dış etkenlere karşı dayanıklı ve uzun süre kalıcılık sağlar.  Hızlı kuruyan ojelerle 1 dakikada ojeleriniz kurumuş olacak, böylelikle zaman size kalacak. Nerdeyse her marka her renkte hızlı kuruyan oje üretmektedir. Böylelikle ojeleriniz kısa sürede kuruyacaktır.

Tek kat oje sürmek

 

Tek kat oje sürmek, ojenizin hızlı kurumasını istiyorsanız tek kat sürün. Sürdüğünüz her bir kat oje katmanlığını artırdığı için kurumasını zorlaştıracak, işinizi uzatacaktır. Tek kat şeklinde sürdüğünüz ojeniz hem daha hoş görünecek hem de daha çabuk kuruyacaktır. Daha ince katlarla ojeniz anında kuruyacaktır.

Oje kurutucu spreyler

Ojeyi Hızlı Kurutma En Pratik Yolları6
Ojeyi Hızlı Kurutma En Pratik Yolları6

Oje kurutucu spreyler, kozmetik satan mağazalardan alacağınız oje kurutucu spreyler ojenizin kısa sürede kurumasını sağlayacaktır. Ojenizi sürdükten sonra üzerine sıkacağız oje kurutucu, ojenizin kısa sürede tamamıyla kurumasını sağlar.  Sprey mekanizması sayesinde eşit miktarda püskürtme yaparak dengeli ve kalıcı sonuç çıkaracaktır. Ojeleriniz de çabucak kuruyacak.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM
2018-12-06 20:26:21
2018-12-06 10:43:50
2018-12-04 18:29:59
2018-12-02 23:29:10