• DOLAR
  5,3246
  % -0,30
 • EURO
  6,0578
  % -0,53
 • ALTIN
  212,2668
  % 0,13
 • BIST
  92.827,29
  % -1,22
Dailymotion’dan Nasıl Para Kazanılır?

Dailymotion’dan Nasıl Para Kazanılır?

Dailymotion’dan Nasıl Para Kazanılır?

 

Dailymotion’dan Nasıl Para Kazanılır? Dailymotiondan para kazanan var mı? Dailymotion’dan iyi para kazanıyor mu?

İnternet üzerinden video izleterek para kazanma yöntemlerinden birini sizlerle paylaşacağım. Bildiğiniz gibi Dailymotion adında bir video sitesi var bu siteye video yükleyenler izlendikçe para kazanıyorlar.

Şuan web aleminde 2 tane önemli çok önemli video para kazanma sitesi var. Bunlardan en bilineni Youtube ardından gelen ise Dailymotion’dur. Bu şirketin ana vatanı Fransadır. Youtubeise ABD de çıkmış bir sitedir.

Dünyadaki en revaşta video yükleyerek para kazanma platformu Youtubedir. Aynı şekilde dailymotiona da video atarak çok güzel paralar kazanabiliriz. Bu iki site arasındaki en bariz fark ise videolarınızın izlenme sayılarıdır. Youtube dünya üzerindeki en büyük video sitesi olduğu için izlenme sayıları milyonları aşıyor. Tabi Youtubenin dezavantajlarıda var.

Dailymotiona tercih etme sebebiniz Youtubeye göre rekabeti az ve yıldızınız kısa sürede parlayabilir. Bir çok youtube kanalı almış başını gidiyorken Dailymotionda Türkçe olarak video paylaşan çok fazla yayıncı yok. Bu yüzde Dailymotiona video atarak çok daha güzel paralar kazanabilirsiniz.

Dailymotionda video izlenme para kazanma katsayıları daha iyi olduğu için youtubeye göre çok daha fazla para kazanabilirsiniz.

Bu kadar anlattık artık dailymotionda  nasıl para kazanılır sizlere sırasıyla anlatayım

1-)İlk olarak dailymotiona üye olmanız gerekiyor ve bu üyelikten video atmanız gerekiyor. Size tavsiyem çok genel ve komik videoların atın kısa sürede izlenmeleriniz ve aboneleriniz artacaktır.İkinci bir tavsiye ise bu videolar sosyal ağlarda (facebook,twitter,instagram) gibi yerlerde paylaşın. Bedavadan izlenme gelecektir.

2- Üye olduktan sonra “http://www.dailymotion.com/monetization “adresine giriyoruz  partner olun kısmına tıklıyoruz

Dailymotion’dan Nasıl Para Kazanılır-1
Dailymotion’dan Nasıl Para Kazanılır-1

 

3-Dailymotion sözleşmesiniz kabul edin burada” telif şu bu vs yapmayın” gibi şeyler yazar.

Dailymotion’dan para kazanma yöntemi 2
Dailymotion’dan para kazanma yöntemi 2

4-) Kanal adını belirleyin, burada kanal adı seçerken dikkat edelim çarpıcı bir isim olsun… Mesela “evin delileri”  “Çılgın Bakire” ne bileyim orayıda siz bulun artık =)))

Dailymotion’dan en kolay nasıl para kazanılır 3
Dailymotion’dan en kolay nasıl para kazanılır 3

5-Bölümleri tamamladıktan sonra hemen kazanç bölümü geliyor. Youtubedeki gibi adsens vs hiç gerek yok burada anında para kazanmaya başlayabilirsiniz. İşte size internetten bedava para kazanma şansı haydi ne bekliyorsunuz videoları yükleyin ve zengin olun=)))

dailymotiondan para kazanıyorum 5
dailymotiondan para kazanıyorum 5

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

1 Yorum

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM
2018-12-06 20:26:21
2018-12-06 10:43:50
2018-12-04 18:29:59
2018-12-02 23:29:10