YERLİ BİTCOİN OLARAK BİLİNEN TURCOİN HAKKINDAKİ İNANILMAZ İDDİA

Güncel Bilgiler zorbilgi 27

YERLİ BİTCOİN OLARAK BİLİNEN TURCOİN HAKKINDAKİ İNANILMAZ İDDİA

Bitcoin’in dünyayı sallamasından sonra Türkiye’ nin cevabı gecikmedi. Türkiye bitcoin’ e karşılık TURCOİN i piyasaya sürüyor. Her konuda yerli olmaya çalışan ülkemiz yerli kripto parayıda üretmeye başladı.

YERLİ BİTCOİN OLARAK BİLİNEN TURCOİN HAKKINDAKİ İNANILMAZ İDDİA-

YERLİ BİTCOİN OLARAK BİLİNEN TURCOİN HAKKINDAKİ İNANILMAZ İDDİA-

Dünyanın yeni trendi haline gelen coinler ülkeleri yarıştırmaya başladı. Bitcoin veya başka para birimleri olabilir ama gelecek kesinlikle dijital para birimlerinin olacak bunu gören ülkeler Rusya, ABD, Venezuela gibi bir çok devlet coin borsasına adımlarını attılar. Piyasalarda bu coinler alt coin olarak biliniyor. ABD merkez bankası FED bu konuda ciddi yatırımlarla girmeyi düşündüğünü açıkladı.

TURCOİN İLERİDE SAADET ZİNCİRİ Mİ OLACAK?

Bitcoin’e rakip olarak çıkan TURCOİN arkasındaki şirketler güven konusunda tam not alamadı.(Anafis ve Hipper)

TURCOİN ARKASINDAKİ ŞİRKETLER GÜVENİLİR Mİ?

Geçtiğimiz yıllarda salgın hastalık gibi yayılan saadet zinciri Nilfa şirketinin projesi tüm görkemiyle kısa zamanda kapatıldı. Bu şirketin en önemli çalışanlarından Ömer DOĞAN şuanda hipper şirketinde önemli bir pozisyonda  görev almaktadır. Bu şahıs Nilfa şirketini kısa zamanda büyütüp daha sonra batma sürecine sokan kişi olarak anılmaktadır.

Ömer DOĞAN kendi sitesinde yayınladığı mesajda “Ankara’da şirketlerle görüşülecek ve bayilikler dağıtılacak , bayilik için acele edin” yazısı yer alıyor.

Anafis hakkında insanların merak ettiği  bu şirketin nasıl 4 milyar doların üstünde ciro yaptığı?

Ömer DOĞAN açıklamalarına göre”bilgisayar oyunları satarak kazanıyor” cevabını verdi

Sosyal Ağlarda Paylaş

{zorbilgi}

Buraya kendinizden bahseden yazılar giriniz.Buraya kendinizden bahseden yazılar giriniz.Buraya kendinizden bahseden yazılar giriniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir