Facebook Toplu Mesaj Silme Eklentisi

Sosyal Ağlar zorbilgi 0

Facebook Toplu Mesaj Silme Eklentisi

Facebookta arkadaşlarımızda gün içerisinde devamlı konuşuyoruz ve bu konuşmalar kayıt altına alınıyor. 5-6 ay sonra baktığımızda facebookumuz bir çöplüge dönmüş oluyor. Facebook mesajlarını Tek tek silmeye çalıştığımızda ise büyük bir eziyete dönüşüyor. Bu yüzden facebookta toplu mesaj silme eklentisine ihtiyaç duyuyoruz.

Chrome kullanan arkadaşlar için facebookta tek seferde tüm mesajları silme eklentisi mevcut. İşte bende bu konuda bu eklentiyi anlatacağım.

Facebookta toplu mesaj silme eklentisinin adı “facebook all delete” dir.

Facebookta toplu olarak mesaj silme yapılacaklar;

1-Google chrome kullanıcıları uzantılar bölümüne gelerek uzantı ekle diyecek ve “facebook all delete” eklentisini tarayıcılarına kuracaklar.

Facebook Toplu Mesaj Silme Eklentisi1

Facebook Toplu Mesaj Silme Eklentisi1

Facebook Toplu Mesaj Silme Eklentisi11

Facebook Toplu Mesaj Silme Eklentisi11

2-Eklentiyi tarayıcımıza ekletikten sonra eklentiyi aktifleştirme kısmına geldik. Şurda verdiğim  adrese girişiyorsunuz ve https://www.facebook.com/delmessages görseldeki gibi uygulamaya kullan seçeneğine tıklıyorsunuz.

 

Facebook Toplu Mesaj Silme Eklentisi2

Facebook Toplu Mesaj Silme Eklentisi2

 

 

3-Facebook mesajlar bölümüne giriyoruz ve sag üstteki simgeye tıklıyoruz aktif etmek için. Sonrasında çıkan çıkımda “open your message “ diyoruz. Buraya tıkladığımızda yeni bir sayfa açılıp görseldeki gibi bir ekran gelmesi lazım. Begin deletion diyoruz ve facebooktaki tüm mesajlarımızı silmeye başlıyoruz.

Facebook Toplu Mesaj Silme Eklentisi3

Facebook Toplu Mesaj Silme Eklentisi3

 

Uygulama yaparken takıldığınız yerleri yorum atın sizlere yardımcı olmaya çalışayım.

Sosyal Ağlarda Paylaş

{zorbilgi}

Buraya kendinizden bahseden yazılar giriniz.Buraya kendinizden bahseden yazılar giriniz.Buraya kendinizden bahseden yazılar giriniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir